BEER & WINE SHOP

 

Naša vinotéka Beer&Wine Shop je obľúbeným miestom, kde si môžete posedieť v príjemnom prostredí s priateľmi alebo rodinou. Vyznačuje sa kvalitným sudovým a fľaškovým vínom so širokou možnosťou výberu. Okrem našich stálych dodávateľov (Vinohradníctvo PAVELKA A SYN, PEREG, LUDVIK, KRAL STEFFANUS, VÍNO-MASARYK) sme pre Vás doplnili náš sortiment novými výrobcami značkového vína (VÍNO MIROSLAV DUDO, VÍNO ŠIMONOVIČ, VÍNO KMEŤO). Všetky tieto nové vína pochádzajú z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti a poukazujú na vysokú kvalitu slovenskej výroby, o čom svedčia aj mnohé ocenenia (zlaté, strieborné medaile) z rôznych súťaží a výstav. Ku kvalitnému vínu patria aj luxusné poháre, zdobené Swarovského kryštálmi, ktoré Vám ponúkame ako set s ľubovoľným výberom vína v našej predajni.

Prichádzame k vám s ďalšou novinku! Do našej širokej ponuky slovenských vín sme pridali vína od Ing. JÁNA GAJDU – Vysoké pole (Devín, Tramín červený, Chardonnay, Skalický rubín, Frankovka modrá rosé) a tento krát netradične,  vína NEMECKÉ (5 druhov) a  TALIANSKE (11 druhov).

Taktiež od známeho dodávateľa nie len  ovocného vína – PEREGA , máme už v ponuke aj lahodné VIŠŇOVÉ víno.

Dúfame, že rozšírením nášho sortimentu sme sa znova posunuli v ústrety vaším prianiam a chuti, ktorá je pre nás spolu s dôkladným výberom kvalitného vína prioritou.

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že v spojení s bohatým výberom a príjemnou obsluhou od nás neodídete s prázdnymi rukami ! 🙂

 

CENNÍK – Sudové víno:

Konzumácia na prevádzke:

– Rizling vlašský                    0,5 l – 2 €             1 l – 4 €

– Müller Thurgau                  0,5 l – 2 €             1 l – 4 €

– Veltlínske zelené                0,5 l – 2 €             1 l – 4 €

– Frankovka modrá              0,5 l – 2,20 €       1 l – 4,40 €

– Ríbezľové víno                    0,5 l – 2,50 €       1 l – 5 €

Sudové víno “so sebou”:

– Rizling vlašský                    1 l – 2 €

– Müller Thurgau                  1 l – 2 €

– Veltlínske zelené                1 l – 2 €

– Frankovka modrá              1 l – 2,20 €

– Ríbezľové víno                    1 l – 3 €

Obal fľaša s uzáverom 1 ks = 0,20 €

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu! 🙂